Pobeda Kozlovca u Pančevu!

Prva pobeda u gostima i to u Pančevu protiv Tamiša je uspeh. Odigrali su naši momci jednu sigurnu utakmicu, imali smo prednost, kontrolisali rezultat i pobedili. Od samog početka naši momci su igrali angažovano, što je polako stvaralo razliku u prvom periodu igre. Rezultat I 09:19. U drugom periodu igre nastavljamo u dobrom ritmu, naš trener već počinje da vrši rotacije odnosno da ubacuje u igru i momke koji su manje igrali tokom sezone, u ovom periodu igre obavezno treba zabeležili asisitenciju (ala Nikola Jokić) Trifkovića bez gledanja za Milića koji uspešno realizuje sa 2 poena. Rezultat II 06:13. U trećem periodu igra se nastavlja, dobro kontrolišemo utakmicu, igramo baš onako kako je naš trener Krčadinac zamislio, te stvaramo minute za sve naše igrače, da pokažu šta znaju. Momci su odlično odigrali, tako da smo zadovoljni što su svi momci iskoristili šansu na pravi način što je bio cilj ove ali i sledeće utakmice. Rezultat III 17:16. U četvrtoj četvrtini malo i mi usporavamo zadovoljivši se velikom razlikom za nas. Pokušavamo neke atraktivne poteze, i uživamo u igri, malo zapostavljamo odbranu, tako da je rezultat IV perioda 17:10. Rezultat KK Tamiš Pančevo-KK Družina Kozlovac 49:58.Zahvaljujemo se i protivniku na fer i korektnoj igri.Ostaju još 2 utakmice sa Alibunarom , utakmice su van konkurencije. Za nas su igrali.: Lima 6p 4sk, Uroš Đ 2p 1sk,Tuce 22p 11sk 2bl 3as, Dimi 1sk, Dragan D. 2p 2sk 1as, Matija 2p 5sk, Uki 7p 3as, Kent 1as 4sk, Pipa 3p 3as, Dušan 8p 11sk 3bl, Joca 4p 4as 2sk, Stefan 2p 1sk.