Serija pobeda nastavljena

Danas smo gostovali u Sakulu, protiv istoimenog domaćina. Odigrali smo izvanrednu partiju, cela ekipa je bila fantastična tako da pobeda je bila osigurana već u 3.četvrtini. Domaćini su nas malo iznenadili počevši čoveka u odbrani, tako da je tu bilo malo problema, iako smo mi poveli sa 6+, oni su se vratili i izjednačili. Rezultat I 13:15. U drugoj četvrtini mi zaigravamo jaču odbranu, proradila je tranzicija, svaki igrač koji je ušao  u igru je dao kvalitet više. U ovom periodu smo se prvi put značajnije odvojili. Treba istaći trojku Ukija, u poslednjoj sekundi druge četvrtine, za radost i povećanje samopouzdanja ekipe. Rezultat II četvrtine 12:21. U trećem periodu nastavljamo da igramo sjajno, domaća ekipa sve više pada, ostaju bez ideje u napadu, a u odbrani domaćini ulaze rano u bonus, tako da preko realizacije slobodnih bacanja uvećavamo prednost sve više, a demorališemo domaćina.  Faktički tu je već bio odlučen pobednik današnje utakmice. Rezultat III 06:20. Četvrta četvrtina, ulaze svi naši igrači, moramo da pohvalimo minijaturu Dupalo Dragana koji je za samo par minuta imao 5 poena bez promašaja. Rezultat IV četvrtine 18:12. Konačan rezultat KK Sakule -KK Družina Kozlovac 49:68. Pohvaljujemo sve naše igrače na borbenosti i zalaganju, zahvaljujemo se našim  navijačima koji nas i dalje prate i na gostovanjima. Već u sredu novo iskušenje, igramo protiv prvoplasirane ekipe KK Tamiš iz Pančeva. Treba će dosta snage i energije. Ulazimo u sistem Nedelja-Sreda-Nedelja-Sreda -Nedelja. Moraćemo da više rotiramo igrače. Budite spremni :)