Svežina odlučila

Večeras u noćnom terminu  u 20h, pod reflektorima igrali smo sa ekipom KK Mladost Uljma. Oni su jedino od nas izgubili ali u Crepaji, te su bili motivisani za revanš. Oni čak nisu igrali prošlo kolo sa Kačarevom i predali su službenim rezultatom(20:0), da bi čuvali snagu i svežinu za nas. Bili su  kompletni, igrali su sa 7 igrača u rosteru. Lepo smo krenuli, otvorili odlično meč, pogađali trojke, vodili. Rezultat I 11:16. U drugoj četvrtini oni pojačavaju, igraju agresivnije, grublje, poremetili smo malo formaciju, a u napadu smo odbijeni od koša, promašujemo, za  3, i ispod koša. Rezultat II 19:13. U drugom poluvremenu dolazi do umora naše ekipe, sporije se trči, vraćamo se takođe sporije, jednostavno utakmica sa Plandištem je ostavila traga na svežini. Ovog puta odbrana je podbacila skroz, oni pogađaju za 3, mi ne izlazimo na šut, pošto se radi o boljem košu oni to koriste (košarka na otvorenom terenu, jedan je bolji koš jedan je slabiji), gubimo se u odbrani, ne možemo da ispratimo njihovog pleja, promašujemo u napadu, pada nam moral. što dodatno negativno utiče na dalji tok meča. Rezultat III 28:11. U četvrtoj smo se konsolidovali, malo smo bolje pogodili, bolje je bilo i u odbrani. Rezultat IV 20:20. Konačam rezultat KK Mladost Uljma -KK Družina Kozlovac 78:60. Treba da se odmorimo za nedelju od ritma Nedelja -sreda -nedelja, ali je sledeća već u nedelju 15.07.2018. u 18.30h u Crepaji.